Serdecznie Zapraszamy!

od 26.12.2017

OTWARTE  OD 9 DO 20

Czynna kolej krzesełkowa, wyciągi talerzykowe oraz wyciąg dla dzieci

Czynne wszystkie trasy 1,2,3,4,5,6,7,8, Fun Park z przejazdem przez tunel, oraz poletko do jazdy na sankach

Warunki narciarskie bardzo dobre

MASTER- SKI

 To idealne miejsce na wypoczynek, regenerację i nabranie sił witalnych. Piękne krajobrazy, malownicze stoki i doskonała zabawa; to wszystko w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem i bazą noclegową dla całej rodziny.

ZAPEWNIAMY

Moc atrakcji, pełen komfort, fachową obsługę oraz bezpieczeństwo dla dużych i małych narciarzy. Specjalnie dla najmłodszych, rozpoczynających przygodę z nartami bezpłatny wyciąg “babyski”, zajęcia narciarskie w Przedszkolu Mini Master oraz  zawody narciarskie z pomiarem czasu.
Ci, którzy jeszcze nie zasmakowali narciarskiej przygody, mogą w każdej chwili rozpocząć naukę pod okiem naszych wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów narciarstwa i snowboardingu.  Dla Milusińskich białego szaleństwa, którzy nie są jeszcze gotowi do jazdy na nartach poletko do jazdy na sankach oraz w budynku Karczmy kącik zabaw.

GOTOWI NA WIELKĄ, NARCIARSKĄ PRZYGODĘ?

Przedszkole narciarskie MINI MASTER

Szczegóły oraz zapisy pod numerem tel. +48 505 382 336

I KURS ŚWIĄTECZNY 27.12-31.12.2017
II.KURS NOWOROCZNY 01.01-05.01.2018 (możliwość zmiany przedziału czasowego)
III.KURS PRZEDFERYJNY 08.01-12.01.2017
IV. KURS 15.01-19.01.2018
V. KURS 22.01-26.01.2018
VI. KURS 29.01-02.02.2018
VII. KURS 05.02-09.02.2018
VIII.KURS 12.02-16.02.2018
IX. KURS 19.02-23.02.2018
X. KURS 26.02-02.03.2018

“Naszą pasją jest sprawiać, aby każdy kto nas odwiedzi, mógł czerpać z narciarstwa moc satysfakcji i niezapomnianych wrażeń”

SKI BUS

Z myślą o naszych Klientach uruchomiliśmy darmowego SKI BUS’a dowożącego Narciarzy do naszego Centrum Narciarskiego

Na terenie Tylicza

tel. +48 693 629 303

Na terenie Krynicy (minimum 4 osoby)

tel. +48 783 509 571

 

POLECAMY

Magiczne miejsca, atrakcyjne kwatery, czyli wszystko co dobre w Tyliczu

ZAPRASZAMY!

WARUNKI NA STOKU

Pokrywa śnieżna: od 20-70 cm
Rodzaj śniegu: sztuczny
Otwarta kolej krzesełkowa oraz wyciąg dla dzieci
Warunki narciarskie: bardzo dobre
Otwarte wszystkie trasy: nr 1,2,3,4,5,6,7,8
Otwarte codziennie od 9-20

 

SZKÓŁKA NARCIARSKA 

Tel. +48 781 323 355

program_regionalny
lecherwhite
orevlewhite