Planowane otwarcie sezonu zimowego 2017/2018 końcem listopada

MASTER- SKI

 To idealne miejsce na wypoczynek, regenerację i nabranie sił witalnych. Piękne krajobrazy, malownicze stoki i doskonała zabawa; to wszystko w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem i bazą noclegową dla całej rodziny.

ZAPEWNIAMY

– moc atrakcji, pełen komfort, fachową obsługę oraz bezpieczeństwo dla dużych i małych narciarzy.

Ci, którzy jeszcze nie zasmakowali narciarskiej przygody, mogą w każdej chwili rozpocząć naukę pod okiem naszych wykwalifikowanych, doświadczonych instruktorów narciarstwa i snowboardingu.

GOTOWI NA WIELKĄ, NARCIARSKĄ PRZYGODĘ?

Przedszkole narciarskie MINI MASTER

Szczegóły oraz zapisy pod numerem tel. +48 505 382 336

I KURS ŚWIĄTECZNY 27.12-31.12.2017
II.KURS NOWOROCZNY 01.01-05.01.2018 (możliwość zmiany przedziału czasowego)
III.KURS PRZEDFERYJNY 08.01-12.01.2017
IV. KURS 15.01-19.01.2018
V. KURS 22.01-26.01.2018
VI. KURS 29.01-02.02.2018
VII. KURS 05.02-09.02.2018
VIII.KURS 12.02-16.02.2018
IX. KURS 19.02-23.02.2018
X. KURS 26.02-02.03.2018

“Naszą pasją jest sprawiać, aby każdy kto nas odwiedzi, mógł czerpać z narciarstwa moc satysfakcji i niezapomnianych wrażeń”

SKI BUS

Specjalnie z myślą o naszych klientach, na terenie Tylicza, uruchomiliśmy specjalny SKI BUS kursujący dowożący narciarzy do naszego Centrum.

tel. 693 629 303

 

POLECAMY

magiczne miejsca, atrakcyjne kwatery, czyli wszystko co dobre w Tyliczu

ZAPRASZAMY!

WARUNKI NA STOKU

Pokrywa śnieżna: od 30-100 cm
Rodzaj śniegu: sztuczny
Warunki narciarskie:  bardzo dobre
Stacja czynna:  w godzinach 9-20

SZKÓŁKA NARCIARSKA

TEL. tel. 781-323-355

program_regionalny
lecherwhite
orevlewhite
profiswhite