Aktualności Centrum narciarskiego Master-Ski

Aktualny rozkład jazdy

Specjalnie dla was zmieniamy godziny otwarcia! Teraz możecie nas odwiedzać przez cały tydzień. Zapraszamy do zabawy po szkole albo pracy, lub w weekend przez cały dzień!

Już w ten weekend

Zima w Tyliczu trwa na dobre, a my śnieżymy stok 24/7. Już w ten weekend otwieramy kolejne trasy w tym FunPark! Zapraszamy na przetarcie tras.

Otwarcie sezonu

Już w środę 4 grudnia  zaczynamy zimowe szaleństwo! Zapraszamy na nasze stoki oraz do karczmy.

Krynica.ski

Nowość w naszej ofercie -wspólny karnet SKI-PASS na wybranych obiektach w Krynicy i Tyliczu. Zapraszamy do odwiedzenia Krynica.Ski z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Ruszyły zapisy do przedszkola narciarskiego

Zapraszamy wszystkie dzieci do nauki przez zabawę! Ze względu na innowatorskie podejście do nauki oraz odpowiednią infrastrukturę każde dziecko poczuję frajdę z białego szaleństwa! Sprawdź już teraz!

Tylickie Wzgórze - nowość na noclegowej mapie Tylicza

Szukasz wyjątkowego miejsca na wypoczynek w niepowtarzalnej górskiej scenerii? Tylickie Wzgórze to zdecydowanie propozycja godna uwagi!

Narciarski Sylwester 2019

Przywitaj z nami Nowy Rok na świeżym powietrzu z DJ’em i nocną jazdą na nartach – świetna zabawa gwarantowana. Jeszcze więcej informacji na naszym profilu na Facebooku. Zarezerwuj stolik w Karczmie Master-Ski już teraz!
Zamknij