Centrum Narciarskie Master Ski

Pozasezonowa Promocja

Pozasezonowa

Promocja

Narty poza sezonem: Oszczędzaj na Karnetach!

Sezon narciarski to nie tylko błogi czas śnieżnej przyjemności, ale również okazja do oszczędności na karnetach narciarskich! W Master Ski Tylicz zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej promocji pozasezonowej, która sprawi, że zimowe szaleństwo będzie jeszcze bardziej dostępne.

-20% na Karnety Wielodniowe!
Planujesz kilka dni na stoku? To idealny moment, by skorzystać z naszych karnetów wielodniowych, teraz dostępnych z aż 20% zniżką! Odpocznij, baw się i ciesz zimowym pejzażem, oszczędzając jednocześnie na karnetach. To doskonała okazja, by wydłużyć swój pobyt na stoku bez obciążania portfela!

-10% na Karnety 2, 3, 4, 6 Godzin!
Może preferujesz krótsze, ale równie intensywne zjazdy? Nic prostszego! Nasze karnety na 2, 3, 4 oraz 6 godzin są teraz dostępne z 10% zniżką. To świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie elastyczność i chcą spędzić na stoku dokładnie tyle czasu, ile im odpowiada, nie przepłacając przy tym!

Promocja trwa od 26.02, więc nie zwlekaj z podjęciem decyzji! Wybierz idealny karnet dla siebie i przygotuj się na niezapomniane chwile na stoku w Master Ski Tylicz. Już teraz zaplanuj swój zimowy wypoczynek z nami!