Centrum Narciarskie Master Ski

Restauracja

Restauracja

Narciarska

Restauracja Narciarska to wyjątkowe miejsce na organizację niezapomnianego przyjęcia weselnego. Obiekt zlokalizowany jest na szczycie stoku narciarskiego w Tyliczu, zaledwie 7 km od Krynicy-Zdroju. Piękne otoczenie gór, lasów i łąk gwarantuje ciszę, spokój oraz kameralną atmosferę.
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przestronną salę pozwalającą na organizację uroczystości do 200 osób. Niewątpliwym atutem sali są ogromne przeszklenia, z których rozpościera się niepowtarzalny widok na panoramę Tylicza oraz pobliskie szczyty.

Restauracja

Narciarska


Zrównoważony wystrój Restauracji, wytonowane kolory oraz naturalne materiały sprawią, że każdy z Gości będzie czuł się w jej wnętrzach komfortowo. Unikalny charakter nadają sali stylowe żyrandole i klimatyczne oświetlenie.
Menu weselne serwowane w naszej restauracji to połączenie kuchni tradycyjnej z nowoczesną. W trosce o potrzeby naszych Gości proponujemy różnorodną i wyszukaną ofertę.
Zapewniamy profesjonalną obsługę, dbałość o szczegóły i indywidualne podejście do Klienta.

Decydując się na organizację przyjęcia w naszej restauracji, możecie być Państwo pewni, że uczynimy wszystko, aby ten wyjątkowy dzień na długo pozostał w pamięci Młodej Pary oraz wszystkich Gości.