Centrum Narciarskie Master Ski

Zawody Narciarskie

ZAWODY NARCIARSKIE

O TYTUŁ MISTRZA MASTER SKI

Witajcie, miłośnicy zimowej przygody i adrenaliny na stoku! 

Czy marzysz o tytule Mistrza Master Ski? Chciałbyś poczuć wiatr we włosach, śnieg pod nartami i rywalizować z pasją? To idealny moment, aby spełnić swoje marzenia! Zapraszamy serdecznie do udziału w ekscytujących zawodach narciarskich “Mistrz Master Ski”!

Termin:
Zawody odbywają się w każdy czwartek w Centrum Narciarskim Master Ski Tylicz. Pierwszy start już o godzinie 11. Bądź na miejscu i gotów do wyzwania!

Kategorie wiekowe:
Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych do udziału! Mamy różne kategorie wiekowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko po to, aby każdy mógł poczuć dreszczyk emocji podczas zjazdu na stoku.

Miejsce zapisów:
Nie zapomnijcie o zapisach! Czerwony namiot Coca-Cola będzie na Was czekać przy kolei 4-osobowej od godziny 10 do 11. To tam będziecie mogli dokonać swojej rejestracji i odebrać numer startowy.

Wpisowe:
Aby wziąć udział w Mistrzostwach, wpisowe wynosi jedynie 10 złotych. To niewielka opłata za niezapomnianą przygodę i szansę na zdobycie tytułu Mistrza Master Ski!

Nagrody:
Oprócz niezapomnianej zabawy i sportowej rywalizacji, czekają na Was również atrakcyjne nagrody. Zdobądź tytuł Mistrza i zgarnij cenne upominki od naszych sponsorów!

Nie czekaj dłużej! Dołącz do nas w każdy czwartek w Centrum Narciarskim Master Ski Tylicz. Poczuj magię zimy, sprawdź swoje umiejętności i stwórz swoją własną historię na stoku!

Do zobaczenia na trasie, Mistrzu Master Ski!